Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.01.2018 11:08
CyberConnect2 wkrótce zapowie nową grę
270V

CyberConnect2 wkrótce zapowie nową grę

CyberConnect2 znane jest przede wszystkim z dziesiątek gier stworzonych na licencji Naruto. Jednak istniejący już od 20 lat deweloper ma na swoim koncie także inne, równie dobre produkcje. Kolejne gry poznamy już 1 lutego.

Jeśli należycie do grona ludzi, którzy nie zwracają uwagi na to, kto tworzy dany tytuł, to wyjaśniamy, że CyberConnect2 ma na swoim koncie niszową serię jRPG-ów .hack// (ostatnio otrzymaliśmy remaster .hack//G.U. Last Recode), studio stworzyło też niedocenione Asura's Wrath, ale przede wszystkim deweloper jest znany z niezliczonych gier na licencji Naruto tworzonych dla Bandai Namco.

Studio zapowie 1 lutego kilka nowych gier. Potwierdził to CEO firmy - Hiroshi Matsuyama w trakcie noworocznej transmisji.

Zamiast wspominać 20 lat istnienia studia, ujawnimy naszą strategię działania na następne dziesięć lat. Razem z tym - pokażemy kilka nowych projektów nad którymi aktualnie pracujemy.

Według słów Matsuyamy, zapowiedzi pojawią się na łamach magazynu Famitsu, więc spodziewać możemy się gier typowo japońskich. Złośliwi pewno powiedzą, że będzie to kolejne Naruto, albo remaster remastera w świecie Naruto. Fani serii .hack// liczą jednak, że po remasterze doczekają się nowej gry w serii. A marzyciele najchętniej zobaczyliby kontynuację Asura's Wrath.

Źródło: blog.esuteru.com/archives/20023687.html

Tagi: CyberConnect2