Daniel Stroński Daniel Stroński 29.12.2017 18:10
Fortnite. Battle Royale ruszyło z trybem Potężne Wybuchy
878V

Fortnite. Battle Royale ruszyło z trybem Potężne Wybuchy

Fortnite w swoim darmowym trybie Battle Royale wprowadziło kolejne nowości! Od kilku dni możemy korzystać z tanecznych bomb, a dziś produkcja wzbogaciła się o wyjątkowy tryb.

Fortnite stało się ogromnym hitem. W prawie dwa miesiące temu darmowy tryb Battle Royale pomógł przekroczyć próg 20 milionów graczy, a od miesiąca mogliśmy grać na specjalnych zasadach, gdzie zamiast gry solo, w parach lub czwórkach, pojawiła się opcja 50v50!

Fortnite - Battle Royale ruszyło z trybem 50v50

Kilka dni temu dostaliśmy całkiem potężne bomby taneczne, które działają jak zwykłe granaty, lecz zmuszają trafionych do tańczenia przez 5 sekund (na szczęście zmniejszono z początkowych 10!). Gracze (szczególnie niektórzy streamerzy) rozwalali w ten sposób całe drużyny wroga, ale przygotujcie się, że losowo dobierani towarzysze rzucą Wam taką bombę pod nogi ot tak, dla zabawy.

Jeśli z kolei nie zdążyliście walczyć jako część 50-osobowego składu, na razie nie będzie takiej możliwości. W zamian dostępny stał się tryb Potężne Wybuchy, gdzie nie znajdziecie zwykłych broni ani pułapek, a jedynie granaty, wyrzutnie granatów (obecnie są nimi "śnieżkowniki") i bazooki. Tryb będzie dostępny do 2 stycznia.

Fortnite - zwiastun bomb tanecznych

 

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/boogie-bomb-update

Tagi: