Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.12.2017 16:05
Shadow Warrior 2 - trwa świątecznie wydarzenie
314V

Shadow Warrior 2 - trwa świątecznie wydarzenie

Shadow Warrior 2 również obchodzi święta. Twórcy przygotowali specjalne wydarzenie, w którym możemy zmierzyć się ze złym świętym mikołajem i zgarnąć wyjątkową broń.

Shadow Warrior 2 to połączenie strzelaniny pierwszoosobowej z RPG. W trakcie zabawy wybijamy szatańskie pomioty lub członków yakuzy - a wszystko to w generowanym losowo świecie, w którym odróżnić możemy kilka różnych krajobrazów. Dzięki elementom z RPG możemy rozwijać naszego bohatera i tworzyć przedmioty, które wpłyną na właściwości naszego uzbrojenia.

Więcej informacji o Shadow Warrior 2

Szalone dzieło polskiego studia Flying Wild Hog, czyli Shadow Warrior 2 również obchodzi święta. Wczoraj pojawiła się aktualizacja do wersji 1.05, która wprowadza specjalne wydarzenie.

  • Dom Lo Wanda wygląda tak jak powinien po opadach śniegu.
  • W świecie gry dostępna jest specjalna misja, która odblokuje się po pokonaniu pierwszego bossa.

Celem tego wyjątkowego wydarzenia jest ocalenie świąt przed Złym Mikołajem Krampusem. Po rozprawieniu się z nim otrzymamy unikalną broń. Pora zebrać więc znajomych i powrócić do tej szalonej przygody. Twórcy niestety nie pokusili się o aktualny zwiastun wydarzenia, więc podrzucamy z poprzedniego roku, aby zachować klimat.

Shadow Warrior 2 - zwiastun świątecznego wydarzenia

 

Tagi: Devolver Digital flying wild hog playstation 4 shadow warrior 2