Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.12.2017 14:28
Danger Zone - do gry trafiają nowe poziomy
586V

Danger Zone - do gry trafiają nowe poziomy

Danger Zone staje się o wiele ciekawsze z uwagi na nowe poziomy, które dołączają do gry. Oprócz dwunastu nowych poziomów, aktualizacja wprowadza też poprawki błędów.

Danger Zone to duchowy spadkobierca jednego z trybów znanego z serii Burnout. Mowa o Crash Mode, w którym naszym celem było zrobienie jak największego karambolu na skrzyżowaniu. Liczyło się odpowiednie manipulowanie samochodem, aby trafić jak najwięcej samochodów i używanie autodestrukcji w odpowiednim momencie. Niestety, Danger Zone nie jest zbyt imponującą grą, ale sprawia frajdę, o czym jest w naszej recenzji.

Nasza recenzja Danger Zone

Danger Zone będzie jeszcze lepsze wraz z dzisiejszą aktualizacją. Jej głównym założeniem jest wprowadzenie 12 nowych poziomów do gry. Dzięki nim rozgrywka stanie się znacznie bardziej zróżnicowana, bo pojawią się poziomy różnego typu - jezdnia okrągła; zapchana pojazdami czy taka, w której z góry spadają inne pojazdy.

Danger Zone - Drop it Like it’s Hot

Oprócz wprowadzenia nowych poziomów, Danger Zone doczeka się kilku poprawek. Część z nich dotyczy udźwiękowienia, a inne fizyki. Poniżej z kolei znajdziecie galerię ze zrzutami ekranu przedstawiającymi nowe poziomy.

Źródło: http://www.threefieldsentertainment.com/new-levels-coming-to-playstation-4-and-pc/

Tagi: danger zone galeria playstation 4 Three Fields Entertainment wideo