Avatar 2. Jak duża będzie rola Kate Winslet?

Filmy/seriale
804V
Avatar 2. Jak duża będzie rola Kate Winslet?
Jakub Barwiak | 01.12.2017, 12:47

James Cameron spędził ostatnie kilka lat na pisaniu scenariuszy do sequeli Avatara. Teraz gdy produkcja w końcu rusza, zaczynają docierać do nas szczegóły dotyczące tych filmów.

Ostatnio ogłoszono, iż w obsadzie Avatara 2 znalazła się Kate Winslet. Dla aktorki i Camerona będzie to pierwsza współpraca od czasów Titanicu. Reżyser zdradził, iż gwiazda zagra postać o imieniu Ronal, przedstawicielkę ludu morza, który zamieszkuje Pandorę. Klan ten ma nazywać się Metkayina i żyć na gigantyczny rafach.

Dalsza część tekstu pod wideo

James Cameron o przyszłości Avatara

Winslet udzieliła wywiadu portalowi Deadline, w którym podzieliła się swoim podekscytowaniem dotyczącym występu w sequelach Avatara. Zdradziła również, iż jej rola nie jest wielka, ale jednocześnie znacząca.

Tak naprawdę, mam tylko miesiąc pracy z resztą kluczowej obsady. Nie jest to gigantyczna rola. Jest bardzo znacząca, lecz nie gigantyczna.

Co ciekawe Avatar będzie dla Winslet pierwsza okazją, do popisania się aktorstwem z użyciem technik motion capture, co też zresztą było jednym z czynników, które wpłynęły na przyjęcie przez nią tej roli.

James Cameron zdradził ostatnio, iż kręci Avatara 2 i 3 jednocześnie, jednakowoż dodał iż przyszłość marki, a więc powstanie części czwartej i piątej, zależy od sukcesu finansowego odniesionego przez dwójkę i trójkę. Pierwszy z sequeli Avatara pojawi się w kinach w 2020 roku.

Źródło: https://screenrant.com/kate-winslet-avatar-sequels-role-details/

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper