Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.12.2017 12:27
Marvel vs Capcom Infinite prezentuje nowe stroje premium
631V

Marvel vs Capcom Infinite prezentuje nowe stroje premium

Marvel vs Capcom Infinite wzbogaci się wkrótce o nowe stroje typu premium. Wejdą one wraz z nowymi postaciami, którymi będą między innymi Venom czy Black Widow. Twórcy udostępnili zwiastuny i galerię.

Marvel vs Capcom Infinite nie jest choćby jedną z lepszych bijatyk tej generacji, ale to co może do niej przyciągnąć to stosunkowo bogaty zestaw postaci z dwóch tytułowych uniwersów. Tym bardziej, że lista będzie się jeszcze powiększać - najbliższy zestaw pojawi się 5 grudnia.

Więcej infomacji o Marvel vs Capcom Infinite

Wkrótce pojawią się nowe stroje typu premium dla postaci z Marvel vs Capcom Infinite. Możemy kupować je indywidualnie ($3.99), paczkach ($11.99) lub w ramach odpowiedniej przepustki za $29.99. W pierwszej paczce zaprezentowanej na poniższym zwiastunie znajdziemy kostiumy dla następujących postaci: Rocket Raccoon, Gamora, Nova, X, Zero i Strider.

Marvel vs Capcom Infinite - paczka kostiumów Cosmic Crusaders

Druga paczka, czyli Stone Seekers Costume Pack zawiera stroje dla następujących postaci: Ultron, Thanos, Spider-Man, Frank West, Haggar i Jedah.

Marvel vs Capcom Infinite - paczka kostiumów Stone Seekers

Oba zestawy mają być dostępne od 5 grudnia. Poszczególne stroje możecie sprawdzić na powyższych zwiastunach lub w galerii poniżej.

Źródło: http://www.capcom-unity.com/strumslinger/blog/2017/11/29/a-dangerous-dozen-of-new-premium-costumes-available-december-5-for-marvel-vs-capcom-infinite

Tagi: Capcom galeria Marvel vs. Capcom: Infinite playstation 4 wideo

Nie przegap