Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.11.2017 19:10
Kooperacyjne A Way Out dopiero w 2019 roku?
470V

Kooperacyjne A Way Out dopiero w 2019 roku?

Jeden z użytkowników forum Reddit otrzymał ciekawy email z infografiką na temat A Way Out i Fe. Poznaliśmy tym samym kilka ciekawych szczegółów na temat przygotowywanych gier.

A Way Out to niezwykle ciekawy projekt, który może odmienić kooperacyjną rozgrywkę na jednej kanapie. Mamy do czynienia z narracyjną grą, gdzie dwóch graczy wciela się w różnych bohaterów i współpracuje razem, aby uciec z więzienia. jest to kolejny efekt EA Originals - inicjatywy skupiającej się na tworzeniu unikalnych produkcji zrodzonych z kreatywnych pomysłów.

Twórca A Way Out chwali współpracę z EA i narzeka na moc PS4

EA cierpi ostatnio na złą passę spowodowaną rosnącymi kontrowersjami wokół mikropłatności i lootboksów. Wydawca może się jednak pochwalić wsparciem kilku niezależnych ekip i tworzeniem paru oryginalnych gier. Jedną z takich produkcji jest Fe - niezwykle artystyczna platformówka o iście magicznej grafice. Przedstawiona poniżej infografika zdradza, że tytuł pojawi się w lutym 2018 roku. Firma ma plan zwiększyć świadomość istnienia tego projektu wśród społeczności graczy i szykuje się do kampanii marketingowej.

A Way Out i Fe - infografika EA na temat gier

 A Way Out towarzyszy z kolei komentarz mówiący o jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2019 roku. Oznaczałoby to, że do premiery jest jeszcze kawał czasu. 7 grudnia mielibyśmy otrzymać prezentację tytułu i głównych bohaterów opowieści. Ta ma być emocjonalną i piękną historią. Na początku przyszłego roku czekałaby nas prezentacja rozgrywki kooperacyjnej, czyli głównego elementu, na którym opiera się cała gra.

A Way Out - zwiastun z rozgrywką

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/7glse6/ea_sending_me_company_emails_about_a_eao_cxf/

Tagi: a way out Electronic Arts fe hazelight playstation 4 wideo

Nie przegap