Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.11.2017 17:17
Dark Eclipse przeniesie gatunek MOBA na PlayStation VR
480V

Dark Eclipse przeniesie gatunek MOBA na PlayStation VR

Posiadacze PlayStation VR już w przyszłym roku posmakują dreszczyku emocji, który dostarczają gry MOBA. Dark Eclipse ma być rozbudowanym przedstawicielem gatunku oferującym nawet tysiące godzin zabawy.

Dark Eclipse to pełnoprawny i poważny reprezentant gatunku MOBA, który został opracowany z myślą o wirtualnej technologii. Twórcy zapowiadają grę nastawioną na e-sport i rywalizację, gdzie będziemy otrzymywać kolejne sezony. 

Milion urządzeń VR w kwartał - Sony liderem technologii

Dark Eclipse zaoferuje na start ponad 20 różnych bohaterów. Twórcy zapowiadają, że rozgrywka ma być na tyle rozbudowana i głęboka, ze starczy nawet na tysiące godzin zabawy. Mecze będą trwały od 10 do 30 minut. Otrzymamy różne schematy sterowania. Będziemy mogli grać za sprawą jednego lub dwóch kontrolerów PS Move albo z wykorzystaniem standardowego pada DualShock 4.

Dark Eclipse - rozgrywka

Dark Eclipse pozwoli sterować jednocześnie trzema liderami. Zabawa będzie nastawiona na umiejętności, więc zapomnijcie o jednej, uniwersalnej strategi. Kluczem do zwycięstwa jest przystosowanie się do zmieniających warunków na polu walki. Dzięki wirtualnej rzeczywistości sterowanie będzie niezwykle intuicyjne. Jednostki będziemy przesuwać rękoma i rozstawiać je bezpośrednio na trójwymiarowej makiecie świata. Premiera gry nastąpi w okresie wiosennym 2018 roku.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/11/30/how-dark-eclipse-is-bringing-the-thrill-of-the-moba-genre-to-playstation-vr/#sf174819999

Tagi: dark eclipse moba playstation 4 playstation vr sunsoft wideo

Nie przegap