Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.11.2017 23:51
The Elder Scrolls Online - tydzień grania za darmo
612V

The Elder Scrolls Online - tydzień grania za darmo

W The Elder Scrolls Online z okazji 10 milionów graczy będziemy mogli zagrać przez cały tydzień za darmo. Bez ukrytych kruczków i specjalnego kombinowania.

The Elder Scrolls Online od momentu swojego debiutu uzbierało już 10 milionów graczy. Nie wiemy co prawda ilu z tych graczy nadal spędza czas na serwerach gry stworzonej przez ZeniMax Online Studios, ale obecni w grze raczej nie narzekają na pustkę. Bethesda postanowiła uświetnić próg 10 milionów graczy darmowym dostępem dla wszystkich, razem z tymi, którzy jeszcze nie grali.

Warto zagrać w The Elder Scrolls Online? Zapraszamy do recenzji dodatku Morrowind

By skorzystać z okazji, wystarczy pobrać klienta gry z PS Store (radzimy zrobić to wcześniej z uwagi na ogrom łatek), po czym zalogować się do gry 30 listopada. Od tego dnia do 6 grudnia, każdy będzie mógł grać w The Elder Scrolls Online za darmo. Co ważne - nowi gracze dostaną 500 sztuk Koron do wydania na przedmioty w grze.

The Elder Scrolls Online - zapowiedź darmowego tygodnia

Ponadto w grze wystartuje specjalna akcja - #10MILLIONSTORIES. Na czym będzie polegać? Za zaliczenie dowolnego lochu z wyszukiwarki, otrzymamy skrzynię w której będą czekały na nas skarby. Lista przedmiotów wygląda zachęcająco - pakiety przedmiotów jednorazowych i kolekcjonerskich, zawierających chowańce, wierzchowce i kostiumy. Jeśli zaliczymy loch, na oficjalnej stronie gry czeka na nas kolejny krok w konkursie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda The Elder Scrolls Online: Morrowind ZeniMax Online Studios

Nie przegap