Jakub Barwiak Jakub Barwiak 28.11.2017 21:33
Marvel planuje kolejne 20 filmów
1052V

Marvel planuje kolejne 20 filmów

W ostatnich kilku dniach to Liga Sprawiedliwości była na ustach fanów kina komiksowego. Nadeszła pora na przełożenie wajchy. Do głosu dochodzi Marvel.

Kinowe Uniwersum Marvela szykuje się powoli do wkroczenia w kolejną fazę, jak zdradził Kevin Feige – szef Marvel Studios – wytwórnia ma już zaplanowane 20 filmów, które pojawią się po czwartej części Avengers.

Kevin Feige i wielkim finale uniwersum

W materiale Vanity Fair, dotyczącym całego uniwersum Marvela, Feige zdradził, iż osoby odpowiedzialne za przyszłość MCU, mają świetne pomysły na przyszłe lata, dzięki którym w zasadzie trwają już prace nad kolejnymi 20 filmami. Biorąc pod uwagę dotychczasowe tempo Marvel Studios, można założyć, iż Feige i spółka wiedzą, już jak będzie wyglądać kolejne 10 lat całego uniwersum.

22 filmy, do tego kolejne 20, które mamy zaplanowane, a które będą kompletnie inne od tego, co już było – będzie to inność celowa.

Być może nawet bardziej, iż sama liczba filmów, ciekawsze wydaje się być tu stwierdzenie Kevina Feige, który po raz kolejny wspomina on, iż kolejne widowiska Marvela mają być już bardziej unikalne. Część z krytyków i widzów zarzuca filmom z tej stajni, iż są one zbyt podobne do siebie.

Być może taka zmiana strategii może być odpowiedzią na tą właśnie krytykę. Nawet jeśli nie, to z pewnością z ciekawością można wypatrywać zapowiedzi dotyczących tego wielkiego uniwersum.

Źródło: https://screenrant.com/mcu-phase-4-movies-characters/

Tagi:

Nie przegap