Jakub Barwiak Jakub Barwiak 23.11.2017 22:04
Gambit. Jest terminarz zdjęć
273V

Gambit. Jest terminarz zdjęć

Gambit – jeden z zapowiedzianych filmów z uniwersum X-Men ma już w końcu terminarz zdjęć. Wydaje się, że po kilku opóźnieniach, fani ikonicznego mutanta mogą w końcu odetchnąć z ulgą.

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja, iż do obsady Gambita dołączyła Lizzy Caplan, która ma prawdopodobnie zagrać ukochaną głównego bohatera. Dzisiaj portal Omega Underground dorzucił kolejną informację dotyczącą tego widowiska.

Lizzy Caplan w obsadzie Gambita 

Źródła tego serwisu donoszą, iż zdjęcia do nowego obrazu wytwórni Fox mają się rozpocząć w lutym przyszłego roku. Planowany termin ich zakończenia to lipiec. Według tych doniesień terminy te mogą się zmienić, jednak założenie jest takie aby nie doszło już do żadnych opóźnień i data premiery, którą ustalono na walentynki 2019, została dotrzymana.

Omega Underground podaje również, iż Gambit ma być w większości kręcony w studiu. Prawdopodobnie będzie to Big Easy Studios w Nowym Orleanie. Biorąc pod uwagę, iż Logan również był kręcony w studiu, wydaje się być to bardzo prawdopodobne.

Wiadomości te z pewnością ucieszą fanów Gambita, którzy do tej pory musieli znosić ciągłe opóźnienia produkcji. Tym razem wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Przypomnijmy, iż w roli głównej wystąpi Channing Tatum, reżyseruje, znany z Piratów z Karaibów, Gore Verbinski.

Źródło: https://screenrant.com/x-men-gambit-movie-filming-start/

Tagi: 20th Century Fox gambit marvel