Daniel Stroński Daniel Stroński 23.11.2017 17:43
Project CARS 2. Demo już dostępne
790V

Project CARS 2. Demo już dostępne

Project CARS 2 otrzymało dziś wersję demonstracyjną, która nie waży kilkudziesięciu gigabajtów! Czas sprawdzić wyścigi, które otrzymały u nas rewelacyjne 9/10!

Pierwsze Project CARS było finansowane przez graczy i samego dewelopera, by oddać nam niezależne, dopracowane wyścigi skupiające się na symulacyjnym podejściu do zabawy. Produkcja wyszła świetnie, a teraz kontynuacja miała wsparcie giganta Bandai Namco. Zgodnie z oczekiwaniami, duży budżet przyniósł jeszcze lepszą grę i Project CARS 2  zdobyło u nas bliskie ideału 9/10.

Recenzja: Project CARS 2

Jeśli chcecie nieodpłatnie wypróbować nową jakość w Project CARS 2 lub po prostu nie jesteście pewni, czy to produkcja dla Was, do Sieci trafiło dziś demo. Na szczęście twórcy nie bawili się w oddawanie nam całej gry z zablokowaną zawartością, stąd zamiast kilkudziesięciu giga danych, musimy ściągnąć niecałe 5 GB.

Co zostało nam udostępnione? Ferrari 488 GT3, Lamborghini Huracan oraz Formula Renault na torze Red Bull Ring. Wersję demonstracyjną znajdziecie w PS Store pod tym adresem. Poniżej przypominamy zwiastun premierowy gry.

Project CARS 2 - Zwiastun premierowy PS4 Pro

 

Tagi: Bandai Namco project cars 2 Slightly Mad Studios