Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.11.2017 11:50
ARK: Survival Evolved - drugi dodatek pojawi się w grudniu
238V

ARK: Survival Evolved - drugi dodatek pojawi się w grudniu

ARK: Survival Evolved wyszło z fazy wczesnego dostępu, więc teraz pora na kolejne dodatki. Zapowiadane na jesień drugie rozszerzenie pojawi się jednak w grudniu.

ARK: Survival Evolved wyszło z fazy wczesnego dostępu, ale nie oznacza to, że gra jest już w stanie, w którym powinna być. Twórcy mimo to skupiają się na tworzeniu dodatku, a nawet myślą już nad kontynuacją. Zapewniają, że w pewnym momencie będzie musiała po prostu powstać.

ARK: Survival Evolved otrzyma kontynuację

Drugi dodatek do ARK: Survival Evolved miał pojawić się w listopadzie, ale twórcy najwidoczniej potrzebują więcej czasu na dopracowanie go. ARK Aberration to samodzielny dodatek, który pojawi się 12 grudnia. Gracze posiadający przepustkę sezonową otrzymają go za darmo, a reszta będzie musiała zapłacić 42 złote.

Co pojawi się w ramach rozszerzenia? Pojawią się oczywiście nowe stworzenia, w tym Królowa zainspirowana serią filmów o Obcym. Oprócz tego pojawią się też nowe przedmioty, kataklizmy i kilka innych nowości. Całość została zaprezentowana na jedynym jak dotąd zwiastunie dodatku, który znajdziecie poniżej.

ARK: Survival Evolved - zwiastun drugiego rozszerzenia

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/11/22/ark-aberration-expansion-out-next-month/

Tagi: ARK: Survival Evolved playstation 4 wideo Wildcard Studio

Nie przegap