Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.11.2017 11:23
Wiedźmin 3 otrzyma kompletne wydanie muzyki na winylu
678V

Wiedźmin 3 otrzyma kompletne wydanie muzyki na winylu

Wiedźmin 3: Dziki Gon może poszczycić się świetną fabułą, bogatym i ogromnym światem, ale nie tylko. Na uznanie zasługuje również ścieżka dźwiękowa, która pojawi się w kolekcji na czterech winylach.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jak dotąd najlepsza gra jaką wydało polskie studio CD Projekt RED. Gra sprzedała się wyśmienicie, zdobyła wiele nagród i na zawsze pozostanie w sercach graczy. Kolejna gra studia ma być jednak znacznie większa, tym samym twórcy liczą też na wiele większy sukces.

CD Projekt mówi o Cyberpunk 2077 i kolejnych grach z Wiedźminem

W międzyczasie Spacelab9 dostarcza kolejną kolekcję winyli ze ścieżką dźwiękową z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wcześniej firma wydała dwu i trzy-płytową, ale dopiero teraz oferuje nam dostęp do edycji kompletnej, w cenie $54,99.

Kolekcja ma trafić do sprzedaży za 2 dni, czyli 24 listopada. W zestawie na 4 płytach znajdą się wszystkie utwory z gry podstawowej, ale nie tylko, bo będziemy mogli odsłuchać sobie też muzyki z dwóch dodatków. Kolekcję znajdziecie w tym miejscu, tam znajduje się też więcej informacji i zdjęć.

Źródło: https://www.dualshockers.com/witcher-3-wild-hunt-soundtrack-complete-vinyl/

Tagi: CD Projekt RED cdp.pl original soundtrack playstation 4 Wiedźmin 3: Dziki Gon winyl

Nie przegap