Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.11.2017 17:15
Street Fighter V: Arcade Edition. Zobaczcie w akcji urozmaicony system walki
300V

Street Fighter V: Arcade Edition. Zobaczcie w akcji urozmaicony system walki

Street Fighter V: Arcade Edition to darmowe rozszerzenie i reedycja gry, która pojawi się w styczniu 2018 roku. Ma to być druga szansa, aby przekonać do siebie społeczność posiadaczy PlayStation 4. Tytuł wzbogaci produkcję o kilka elementów, a nowe ataki V-Trigger dla każdej postaci mają odświeżyć przebieg walk.

Street Fighter V: Arcade Edition ma nadać grze drugi wiatr w żagle. Street Fighter V radzi sobie świetnie na arenie e-sportowej, ale sprzedaż konsolowej wersji stanęła praktycznie w miejscu i rozczarowuje. Pudełkowa reedycja i darmowa aktualizacja dla posiadaczy podstawowej gry spróbuje zjednać sobie nowych użytkowników.

Street Fighter V: Arcade Edition zostanie wydane przez firmę Cenega

Street Fighter V: Arcade Edition pojawi się na rynku 16 stycznia 2018 roku. Otrzymamy odświeżony interfejs, więcej trybów dla jednego gracza i kolejne kostiumy. Będzie to również pierwszy krok przed trzecim sezonem gry, który ma wprowadzić więcej klasycznych postaci i ulubieńców fanów. Dotychczasowi zawodnicy otrzymają z kolei drugi wariant V-Trigger, co ma w teorii sprawić, że walki będą bardziej ekscytujące i nieprzewidywalne. Nowe zgadywanki, nowe zdolności - po prostu nowe możliwości w trakcie starcia.

Street Fighter V: Arcade Edition - zwiastun prezentujący V-Trigger II

Źródło: YouTube (Street Fighter)

Tagi: Capcom playstation 4 Street Fighter V: Arcade Edition wideo

Nie przegap