Daniel Stroński Daniel Stroński 18.11.2017 01:49
Fortnite: Battle Royale. SMG z tłumikiem, zmiany w broniach i Team Killerzy
1342V

Fortnite: Battle Royale. SMG z tłumikiem, zmiany w broniach i Team Killerzy

Fortnite: Battle Royale nie przestaje być popularne, a wprowadzane z tygodnia na tydzień zmiany (i nowa zawartość) znacznie umilają czas spędzony na starciach z 99 innymi graczami.

Fortnite nie przestaje być rozwijane, szczególnie z powodu darmowego trybu Battle Royale, który cieszy się ogromną popularnością. Po dużej aktualizacji z rankingami, poziomami doświadczenia i skinami dla postaci oraz broni, deweloper dostarczył parę nowych rzeczy, m.in. przebranie krzaka (które wypadało nieco zbyt często) i panel skokowy pozwalający zaskoczyć przeciwników.

Fortnite: Battle Royale. Uwaga na biegające krzaczory!

Teraz twórcy postanowili podzielić się z graczami swoimi planami na rozwój trybu Battle Royale. Krzaki będą wypadały rzadziej, a beznadziejne SMG zostanie podkręcone i wyciszone (by móc atakować z zaskoczenia). Eric Williamson z Epic Games wspomniał też o popularnej zagrywce na streamach - ujeżdżaniu rakiet - oraz przykrym przypadku, gdy losowo dobierane drużyny każą nam współpracować z kimś, kto nie ma ochoty na kooperację. To wszystko jest pod lupą studia. Ruszy także serwer, gdzie mają być testowane znacznie większe zmiany w rozgrywce, więc szykujcie się na wiele nowości.

Fortnite: Battle Royale - Dzienniki deweloperskie

Źródło: YouTube (Fortnite)

Tagi: Epic Games Fortnite fortnite: battle royale Gearbox Publishing playstation 4

Nie przegap