Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.11.2017 17:24
Uncharted kończy 10 lat. Jak wspominacie serię?
1070V

Uncharted kończy 10 lat. Jak wspominacie serię?

Uncharted bawi użytkowników konsol PlayStation już od 10 długich lat. Naughty Dog opublikowało z tej okazji specjalny materiał wspominkowy i świętuje istnienie marki.

Uncharted podobnie jak seria Mass Effect i Assassin's Creed ma już na koncie 10 długich lat. Pierwsza odsłona cyklu odcisnęła wielki wpływ na branżę i była dla PlayStation 3 pierwszym tytułem ekskluzywnym, który nakłonił miliony użytkowników do sprzętu Sony w czasie, gdy firma bardzo tego potrzebowała. Od tamtego okresu seria rozwijała się za sprawą trzech pełnoprawnych kontynuacji. Otrzymała dwa spin-offy na PlayStation Vita, w tym grę karcianą. W tym roku byliśmy zaś świadkami premiery Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - pierwszej gry z cyklu bez Nathana Drake'a.

Uncharted. Jest kandydat do roli Sully'ego w filmowej adaptacji

Naughty Dog świętuje dziesięciolecie istnienia serii Uncharted poprzez drobne upominki. Już w najbliższą niedzielę wypadają urodziny pierwszej odsłony, więc od tego dnia będziecie mieli 48 godzin na pobranie wyjątkowego motywu do konsoli PlayStation 4 i zestawu awatarów. Znajdziecie je w PS Store po wpisaniu UNCHARTED 10th Anniversary Bundle. Po upływie dwóch dni zawartość będzie zapewne dostępna za opłatą. 

Osoby zagrywające się w tryby wieloosobowe Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo dostaną z kolei klasyczne skórki bohaterów. Do 19 grudnia trwa również promocja i cena reliktów oraz punktów Uncharted zostanie zmniejszona o 50%. Studio planuje również specjalne wydarzenie podczas zbliżającego się PlayStation Experience, które odbędzie się dnia 9 grudnia. Poniżej znajdziecie specjalny materiał wideo udostępniony przez Naughty Dog. Jak Wy wspominacie serię?

Uncharted - 10 lat istnienia serii

Źródło: https://www.naughtydog.com/blog/uncharted_10th_anniversary

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony Computer Entertainment Uncharted: Drake's Fortune wideo

Nie przegap