Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.11.2017 16:15
Overwatch - przypominamy o darmowym weekendzie
280V

Overwatch - przypominamy o darmowym weekendzie

Overwatch będziemy mogli przetestować za darmo przez najbliższy weekend. To dobra okazja na sprawdzenie nowej bohaterki, która dopiero co została wprowadzona do gry.

Overwatch cieszy się wielką popularnością, więc jest nieprzerwanie mocno rozwijane. Dzisiaj w grze pojawiła się nowa postać. To mroczny uzdrowiciel, czyli Moira, która potrafi się teleportować. Oprócz niej w przyszłym roku pojawi się nowa mapa, która będzie odpowiednikiem Disneylandu, ale w stylu nawiązującym do gier Blizzarda.

Nowa bohaterka i mapa w Overwatch

Już dzisiaj od godziny 20:00 będziemy mogli zagrać w Overwatch za darmo. Darmowy okres potrwa dłużej niż do końca weekendu, bo do 21 listopada, czyli wtorku następnego tygodnia, ale już do godziny 8:59 polskiego czasu. Przez ten czas będziemy mogli testować niemal całą zawartość, poza rozgrywkami rankingowymi. Do grania wymagana jest aktywna subskrypcja PlayStation Plus. Darmową wersję znajdziecie w tym miejscu.

Jednocześnie w PlayStation Store trwa promocja, więc jeśli przez weekend gra spodoba Wam się na tyle, że zechcecie ją kupić, to zrobicie to w cenie 124 złotych. Mowa tutaj o edycji Game of the Year, którą znajdziecie tutaj.

Game of the Year Edition zawiera pełną grę, a także mnóstwo dodatkowych elementów do Overwatch oraz innych gier Blizzarda.

Promocja trwa do dnia 23 listopada godziny 00:59. Poniżej z kolei znajdziecie jeden ze zwiastunów.

Overwatch - oficjalny zwiastun

 

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard Overwatch playstation 4

Nie przegap