Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.11.2017 20:51
Moss ze ślicznym, dynamicznym motywem dla PS4
517V

Moss ze ślicznym, dynamicznym motywem dla PS4

Składając przedpremierowe zamówienie na Moss możecie liczyć na bardzo przyjemny dodatek w formie pięknie wykonanego motywu dla PlayStation 4.

Moss zapowiada się na bardzo ciekawą grę, gdzie z uroczym bohaterem wyruszymy w baśniową przygodę. Razem z Quillem stoczymy wiele walk i rozwiążemy sporo pomysłowych zagadek, wykorzystując przy tym dobrodziejstwa wirtualnej rzeczywistości i unikalne cechy kontrolera DualShock 4.

Moss - mysia przygoda na rozgrywce

Moss to zgrabna mieszanka gatunkowa oferująca prostą walkę z przeciwnikami, elementy platformowe i zagadki. Tytuł w idealny sposób ukazuje też, że PS VR i wirtualna rzeczywistość nadają się świetnie do gier z inną kamerą niż perspektywa FPP. 

Moss pojawi się na rynku 27 lutego 2018 roku. Składając zamówienie przedpremierowe otrzymacie z miejsca dostęp do wyjątkowego motywu. Ten przedstawia uroczego bohatera i baśniowy las z klimatyczną muzyką lecącą w tle.

Moss - dynamiczny motyw

Poniżej z kolei możecie rzucić okiem na zwiastun z elementami rozgrywki. Jeśli nadal nie jesteście przekonani to w PS Store czeka na Was przyjemnie skrojona wersja demonstracyjna. Znajdziecie ją w drugiej kompilacji wersji próbnych przeznaczonych dla PS VR.

Moss - zwiastun z rozgrywką

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: moss motyw playstation 4 playstation vr Polyarc wideo

Nie przegap