Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.11.2017 13:42
Okami HD bez własnych trofeów na PS4
691V

Okami HD bez własnych trofeów na PS4

Okami HD przypomniało o sobie na nowych materiałach prezentujących rozgrywkę. To co dla wielu jednak jest ważniejsze, może się okazać, że wersja na PlayStation 4 będzie współdzielić trofea z PlayStation 3.

Okami HD to kolejny remaster wydany przez Capcom. Twórcy zaplanowali premierę na datę 12 grudnia tego roku, więc chętni będą mogli sprawdzić jedną z najpiękniejszych gier na PlayStation 2. Gracze, którzy zdecydują się na zamówienie przedpremierowe otrzymają wyjątkowe motywy. Więcej dowiecie się o nich z poniższego tekstu.

Okami HD na PS4 - fragmenty rozgrywki i ekskluzywne motywy

Do grudnia jest jeszcze trochę czasu, więc Capcom dba o to, abyśmy nie zapomnieli o Okami HD. Tym samym otrzymaliśmy kolejne próbki odnowionej gry. Pierwsze wideo przedstawia jedną z umiejętności, czyli Cherry Bomb. Pozwala ona na tworzenie bomb, które przydadzą się w trakcie walki lub czasem otworzą nam przejście.

Okami HD - prezentacja umiejętności Cherry Bomb

Z kolei Galestorm to moc przyzywania wiatru. Dzięki niej możemy dostać się do nowych miejsc, rozruszać odpowiednie konstrukcje czy ugasić ogień, który przeszkodzi w pokonywaniu konkretnych przeciwników. Dostęp do tych umiejętności zyskujemy niedługo po rozpoczęciu przygody. Bohaterem gry jest bogini Amaterasu w postaci białego wilka.

Okami HD - prezentacja umiejętności Galestorm

Ostatni materiał przedstawia przeciwników. W trakcie tej długiej i ciekawej opowieści stoczymy z nimi wiele walk.

Okami HD - przeciwnicy

Odnowione Okami HD jawi się jako łakomy kąsek, nawet dla tych którzy w grę już kiedyś grali. Wpływa na to kilka rzeczy jak rozdzielczość 4K, skrócony czas wczytywania czy edycja pudełkowa. Wychodzi jednak na to, że entuzjaści zdobywania trofeów poczują się zawiedzeni. Poniższe zdjęcie wskazuje na to, że wersja na PlayStation 4 będzie współdzielić trofea z wersją na PlayStation 3.

Zrzut ekranu przedstawił jeden z użytkowników Reddita, my z kolei dowiadujemy się o tym ze strony PlayStation Trophies. Jak widać zainteresowany zdobył już platynę na PS3 i jeśli nie zostanie to zmienione, nie zdobędziemy drugiej platyny na PlayStation 4. Osobiście sam jestem tym trochę zawiedziony, bo byłby to jeden z dobrych powodów na kolejne zdobycie wszystkiego w tej świetnej grze.

Tagi: Capcom okami hd playstation 4 trofea wideo