Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.11.2017 20:18
Deadpool może znowu zniknąć z cyfrowej dystrybucji
660V

Deadpool może znowu zniknąć z cyfrowej dystrybucji

Deadpool ponownie zostaje wycofany ze sprzedaży w cyfrowej dystrybucji. Wiadomość dotyczy na razie rynku PC i Steam, ale możliwe, że gra zniknie również z PSS.

Gra Deadpool zadebiutowała pierwotnie na PlayStation 3 w czerwcu 2013 roku. Tytuł jednak dosyć szybko zniknął ze sklepów, bo już w grudniu tego samego roku Activision musiało usunąć produkcję ze wszystkich platform dystrybucji cyfrowej. Problemem okazała się licencja na bohatera. Firma powróciła z grą w 2015 roku kiedy to wypuszczono wersję dla PlayStation 4. Okazuje się, że i ta może niebawem wyparować.

Deadpool 2. Josh Brolin zdradza kilka szczegółów o filmie

Deadpool zostanie usunięty z platformy Steam 16 listopada. Chodzi oczywiście o możliwość kupna, bo użytkownicy, którzy grę posiadają nadal będą mogli zagrać. Nie wiemy na razie czy podobny los czeka wersję z PS Store, ale bardzo możliwe, że to kwestia czasu. Czekamy na ewentualny ruch Activision, które powinno na dniach poruszyć kwestię wersji konsolowej.

Jeśli więc planowaliście nadrobić Deadpoola w wersji cyfrowej to miejcie na uwadze, że niedługo ta opcja może zostać Wam odebrana.

Deadpool - oficjalny zwiastun wersji PS4

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/11/14/deadpool-being-delisted-again/

Tagi: Activision deadpool high moon studios playstation 3 playstation 4 wideo

Nie przegap