Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.11.2017 17:21
Oglądaj rozgrywkę ze Skyrim, aby wygrać limitowane PlayStation 4 Pro
721V

Oglądaj rozgrywkę ze Skyrim, aby wygrać limitowane PlayStation 4 Pro

Skyrim cyklicznie powraca, aby debiutować na kolejnych sprzętach. Teraz pora na wersję dla PS VR, która zbliża się wielkimi krokami. Zanim ta się jednak pojawi otrzymamy jeszcze możliwość wygrania najmocniejszej konsoli Sony.

Skyrim w wersji dla PS VR zadebiutuje na rynku 17 listopada. Bethesda wyszło po cichu z ciekawą inicjatywą i zapowiedziało specjalny stream. Osoby oglądające dzisiaj rozgrywkę będą miały szansę wygrać limitowaną edycję konsoli PlayStation 4 Pro.

Jak przystosowano Skyrim do działania z PS VR?

Skyrim razem ze wszystkimi dodatkami został przystosowany do działania z wirtualną rzeczywistością i PS VR. Już niedługo będziemy mogli ponownie odwiedzić tytułową krainę i poznać ją z zupełnie innej, bliższej perspektywy. Teraz Bethesda organizuje wydarzenie, które pozwoli nam posiąść specjalną konsolę PlayStation 4 Pro ozdobioną z wierzchu grafiką z gry. Nie znamy na razie szczegółów, ale firma odsyła nas do streamu, którego transmisja odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:30 czasu polskiego. Obejrzymy ją za pośrednictwem serwisu Twitch - w tym miejscu. 

Źródło: https://www.twitch.tv/bethesda

Tagi: Bethesda Bethesda Softworks konkurs playstation 4 playstation 4 pro playstation vr stream The Elder Scrolls V: Skyrim VR

Nie przegap