Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.11.2017 20:10
Destiny 2. Poznajcie efekt współpracy z polskimi artystami
338V

Destiny 2. Poznajcie efekt współpracy z polskimi artystami

Destiny 2 otrzymało dwa wyjątkowe dzieła opracowane przez młodych artystów z Polskiej Szkoły Plakatu. Autorzy prac przedstawiają unikalne obrazy pełniące rolę wyjątkowej interpretacji wykreowanego świata gry.

Destiny 2 to jedna z największych premier tego roku. Teraz w przedstawieniu uniwersum swój niewielki i artystyczny udział mają również Polacy należący do młodego pokolenia.

Destiny 2 na PS4 Pro z HDR i w 4K od grudnia

Destiny 2 doczekało się ciekawej współpracy ze strony Polskiej Szkoły Plakatu. Dwóch młodych artystów zostało zaproszonych, aby w formie plakatu ukazać swoją wizję Destiny 2. Dzięki temu powołano do życia dwa ciekawe malunki inspirowane kosmicznym uniwersum Bungie. Jak mówi Patryk Hardziej, którego pracę możecie podziwiać niżej:


“Destiny oferuje wejście do bardzo bogatego wizualnie świata”

Jego dzieło wygląda z kolei tak:

Młody artysta opisał swoją pracę w następujący sposób:

„Koncepcją ilustracji jest wizualny rebus. Założenie było takie, aby za jednym razem zobaczyć głowę głównej złej postaci, która jest jednocześnie głową bohatera na pierwszym planie”

Drugi plakat został wykonany przez Konrada Iwańskiego i cechuje się innym charakterem od pracy swojego kolegi. Oba plakaty prezentują się wyjątkowo i posiadają własny unikalny styl. Bez problemu mogłyby ozdobić piękny artbook, czy pełnić nawet rolę alternatywnej okładki gry.

Swój obraz i zastosowaną technikę Konrad Iwański określił tymi słowami:

„Zdecydowałem się połączyć technikę kolażu i ledwo dostrzegalne elementy stylu malarskiego, co czyni mroczną i tajemniczą atmosferę bardziej wyrazistą. Postanowiłem stworzyć moją wizję bohatera. Całość chciałem utrzymać w stylistyce vintage, charakterystycznej dla PSP”.

Pomysł niewątpliwe ciekawy. Podobnie zresztą jak samo wykonanie. Szkoda, że możemy podziwiać jedynie dwa plakaty. Który styl podoba Wam się bardziej?

Destiny 2 - oficjalny zwiastun premierowy

 

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 polska szkoła plakatu wideo

Nie przegap