Jakub Barwiak Jakub Barwiak 10.11.2017 19:47
Kick Ass 3. Netflix wyprodukuje film?
1418V

Kick Ass 3. Netflix wyprodukuje film?

Pierwszy Kick-Ass okazał się być ciekawym przedstawicielem kina superbohaterskiego, po rozczarowującej dwójce, nie doczekaliśmy się jednak trzeciej części. Być może jednak się to zmieni.

Wygląda na to, że istnieje szansa na powstanie Kick-Ass 3. Być może film ten trafi na platformę Netflix. Nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego komunikatu, jednak źródłem tej plotki jest sam Mark Millar – twórca komiksu Kick Ass – który niedawno sprzedał swoją firmę Millarworld, właśnie Netfliksowi.

The Crowm. Nowy zwiastun hitu Netfliksa

Millar na Twitterze zdradził, iż szykuje się wielkie ogłoszenie związane z Kick-Assem i Hit-Girl, co ciekawe tweet został ubogacony zdjęciem pochodzącym z filmu, nie z komiksu. Kick-Ass 3, albo solowy film Hit-Girl?

Kiedy ogłoszono, iż Millarworld został sprzedany Netfliksowi, było jasne, iż prawa do filmów Kingsman i Kick-Ass nie są częścią tej umowy, albo przynajmniej tak się wydawało. Fox wydaje się być całkiem zadowolony z Kingsmana, Lionsgate z kolei od czasu Kick-Assa 2, który nie sprostał oczekiwaniom, wydaje się nie mieć pomysłu na tą markę. Czy może to oznaczać, iż np. Netflix dogadał się z tą właśnie wytwórnią i przejął prawa do przygód tego bohatera?

Kick-Ass pojawił się w kinach w 2010 roku, biorąc pod uwagę budżet 30 milionów, 96 milionów przychodu było wystarczającą kwotą aby uzasadnić powstanie sequela. Niestety Kick-Ass 2 nie spotkał się już z tak dobrym przyjęciem, nieprzychylne recenzje i zaledwie 60 milionów dolarów przychodu na świecie, to wszystko sprawiło, że na razie nie doczekaliśmy się Kick-Assa 3. Być może jednak niedługo się to zmieni.

Źródło: https://movieweb.com/kick-ass-3-hit-girl-movie-netflix-announcement/

Tagi: kick ass mark millar millarworld Netflix

Nie przegap