Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.11.2017 17:21
Warframe. Wielka aktualizacja Plains of Eidolon w tym miesiącu
492V

Warframe. Wielka aktualizacja Plains of Eidolon w tym miesiącu

Darmowe Warframe już za kilka dni zostanie mocno rozbudowane dzięki aktualizacji "Plains of Eidolon". Ta wprowadza do gry otwarty świat, który w końcu będzie dostępny również dla posiadaczy PlayStation 4.

Warframe jakiś czas temu otrzymało na PC ważną aktualizację, która udostępniła graczom wielki, otwarty teren do zwiedzania. Po opóźnieniu aktualizacja dotrze również do PlayStation 4 i nastąpi to w dniu 14 listopada. Darmowa i wprowadzona dodatkowa zawartość będzie oczywiście dostępna za darmo.

Warframe - 22 minuty z otwartym światem gry

Warframe w ramach "Plains of Eidolon" oferuje całkowicie nowy i otwarty świat możliwy do swobodnej eksploracji. Posiada on własny cykl dnia i nocy. Użytkownicy otrzymają także dostęp do nowej przestrzeni społecznościowej o nawie Cetus, która pomieści do 50 graczy w jednym momencie. Rozszerzenie jest do tej pory największym ze wszystkich wydanych.

Będzie to więc świetna okazja dla konsolowych graczy, aby wrócić do tej naprawdę udanej gry free to play. Poniżej zwiastun prezentujący nadchodzącą aktualizację wraz z otrzymanymi opiniami.

Warframe - Plains of Eidolon - zwiastun z opiniami

Źródło: https://www.dualshockers.com/warframe-plains-of-eidolon-ps4-xbox-one-release/

Tagi: Digital Extremes plains of eidolon playstation 4 Warframe wideo

Nie przegap