Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.11.2017 14:04
CD Projekt mówi o Cyberpunk 2077 i kolejnych grach z Wiedźminem
1874V

CD Projekt mówi o Cyberpunk 2077 i kolejnych grach z Wiedźminem

Cyberpunk 2077 to obecnie jedna z najbardziej oczekiwanych gier, ale też jedna z tych, o których niewiele wiadomo. W nowym wywiadzie prezes CD Projekt wspomina nie tylko o nadchodzącym hicie, ale również innych grach związanych z Wiedźminem.

CD Projekt RED to obecnie jednak z najbardziej wartościowych spółek na polskiej giełdzie. To jednak nie koniec sukcesów firmy o czym wspominają analitycy. Przyszłe projekty mają się przyczynić do wzrostu wartości spółki. Na ten moment jej wartość niemal przekracza 12 miliardów złotych.

CD Projekt Red traci pracowników. Co z Cyberpunkiem?

Adam Kiciński, czyli prezes CD Projekt RED został przepytany przez redakcję strony Strefa Inwestorów. Według tego co powiedział sam zainteresowany, firma planuje wejść w świat gier sieciowych, co już robi poprzez pracę nad Gwintem. Teraz twórcy pracują nad balansem, ale to w przyszłym roku będzie szerzej promowana.

Wywiad z Adamem Kicińskim, prezesem CD Projekt RED

Ponadto zainteresowany wspomina, że może pojawić się nowa gra z serii Wiedźmin, ale w innej formie niż dotychczasowe. Jak sam stwierdził:

Fani i inwestorzy, by nam nie wybaczyli, gdybyśmy na zawsze porzucili ten projekt.

Jeśli chodzi o nadchodzące Cyberpunk 2077, to CD Projekt RED ma nadzieję, że gra sprzeda się jeszcze lepiej niż Wiedźmin 3. Według Adama Kicińskiego, ich hitowi sporo brakuje do światowych rekordów. Mają więc wysokie ambicje, co dla nas jest obietnicą gry wybitnej, znacznie lepszej od poprzedniej. Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach bez funkcji sieciowych wielkiego zarobku nie będzie, więc takowych nie zabraknie w nowej grze studia. Na tym jednak informacje się kończą. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje, bo jak dotąd jest ich bardzo mało.

Cyberpunk 2077 - pierwszy zwiastun

 

Źródło: https://strefainwestorow.pl/artykuly/wywiady/20171108/adam-kicinski-cdprojekt

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 playstation 4 wideo

Nie przegap