Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.11.2017 15:46
Star Wars Battlefront 2 - sporo nowych materiałów z trybu multi
299V

Star Wars Battlefront 2 - sporo nowych materiałów z trybu multi

Star Wars Battlefront 2 mogliśmy przetestować w ramach testów beta, ale oczywiście był to niewielki wycinek tego co do zaoferowania ma tryb wieloosobowy. Grę testują już recenzenci różnych serwisów, więc mamy okazję spojrzeć na to, czego nie widzieliśmy do tej pory.

Star Wars Battlefront 2 ma potencjał na stanie się najlepszą grą traktującą o uniwersum Gwiezdnych Wojen. Co prawda, entuzjaści trybu fabularnego będą prawdopodobnie niezadowoleni z uwagi na to jak krótko trwa - 6 godzin, podobnie jak w Call of Duty WW2. Jednak jeśli chodzi o tryb wieloosobowy, atrakcji będzie sporo i pozostaje mieć tylko nadzieję, że mikropłatności tego nie zepsują.

Z kupnem Star Wars Battlefront 2 warto poczekać

Do premiery Star Wars Battlefront 2 jeszcze trochę, ale redakcje większych serwisów branżowych mogą już testować nową produkcję DICE. Tym samym w Sieci pojawiło się sporo nowych materiałów. Jest to zawartość, której nie mogliśmy przetestować w ramach minionych testów beta. Na początek 8 minut rozgrywki na mapie Kashyyyk, gdzie redaktor IGN gra jako snajper, a następnie wciela się w Yodę.

Star Wars Battlefront 2 - 8 minut rozgrywki jako snajper i Yoda

Kolejny materiał pochodzi od redakcji Polygon. Redaktor w filmie trwającym 30 minut streścił swoje wrażenia, częstując nas fragmentami niewidzianymi wcześniej.

Star Wars Battlefront 2 - 30 minut rozgrywki

Poniższe wideo to próbka gry jako jeden z bohaterów, czyli Lando. Standardowo, w takich przypadkach akcja ukazana jest w perspektywie TPP.

Star Wars Battlefront 2 - 3 minuty gry jako Lando

Następnie jeden z ciekawszych trybów, czyli ten, w którym wcielimy się w jednego z bohaterów i staniemy do walki po stronie dobra lub zła. Wygląda to naprawdę super.

Star Wars Battlefront 2 - próbka trybu Heroes vs Villains

Tutaj wideo skupiające się na grze jako Yoda. Grającemu udało się zgarnąć 30 zabójstw podczas jednego meczu, czym oczywiście pochwalił się w tytule nagrania.

Star Wars Battlefront 2 - 6 minut gry jako Yoda

W dalszej części newsa znajdują się trzy nagrania, które przedstawiają poszczególne mapy. Na zróżnicowanie raczej nie będziemy mieli co narzekać.

Star Wars Battlefront 2 - rozgrywka na mapie Hoth

Star Wars Battlefront 2 - rozgrywka na mapie Kamino

Star Wars Battlefront 2 - prezentacja niewidzianych dotychczas map

Star Wars Battlefront 2 ma pojawić się 17 listopada.

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2 wideo

Nie przegap