Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.11.2017 12:07
Rise of the Tomb Raider ofertą tego tygodnia
2002V

Rise of the Tomb Raider ofertą tego tygodnia

Rise of the Tomb Raider to nowa okazja tygodnia w PlayStation Store. Dzięki temu przez okres promocji kupimy grę w cenie niecałych 80 złotych. Mowa o edycji z okazji 20-lecia.

Rise of the Tomb Raider to świetna kontynuacja restartu kultowej serii. Struktura rozgrywki nieco odbiega od tego co oferowały klasyczne odsłony, ale wciąż motywem przewodnim jest plądrowanie grobowców i poszukiwanie starożytnych artefaktów. Sama postać Lary Croft jest bardziej ludzka i podatna na ból, choć z drugiej strony w samej grze jest więcej zabijania. Druga część gry opowiada o wydarzeniach sprzed odsłony Tomb Raider, która pojawiła się pierwotnie na PlayStation 3.

Nie wiesz czy warto kupić Rise of the Tomb Raider? Sprawdź naszą recenzję

W PlayStation Store cyklicznie pojawiają się nowe okazje tygodnia, które przez określony czas pozwalają nam zakupić konkretną grę w niższej cenie. W tym tygodniu jest to, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, które zakupimy w cenie 79 złotych.

Gra obejmuje nową zawartość „Więzy krwi” w trybie jednoosobowym z obsługą PS VR, współpracę w sieci w trybie wytrzymałości, poziom trudności „Supertwardziel” w kampanii, strój i broń 20 Year Celebration, 5 klasycznych skórek, całą opublikowaną dotąd zawartość do pobrania, czyli dodatki „Baba Yaga: Świątynia Wiedźmy' i „Przebudzenie zimnej ciemności', tryb wytrzymałości, 12 strojów, 7 broni i 35 kart ekspedycji. Ponad 50 godzin gry oraz nominacje do ponad 85 nagród świadczą o tym, że jest to najobszerniejsza edycja tej docenionej gry.

Ofertę znajdziecie w tym miejscu. Poniżej przedstawiamy 30-minutowy fragment z początku Rise of the Tomb Raider.

Rise of the Tomb Raider - fragment gry

 

Tagi: nixxes oferta tygodnia okazja tygodnia playstation playstation 4 promocja PS rise of the tomb raider Square Enix store

Nie przegap