Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.11.2017 20:56
Sony pozwoli wymieniać trofea na pieniądze w PS Store
5030V

Sony pozwoli wymieniać trofea na pieniądze w PS Store

Niestety, nie dotyczy to graczy z Europy i w najbliższym czasie nie mamy co liczyć na podobną inicjatywę. Szkoda, bo wielu użytkowników lubi się przekrzykiwać o zasadność zdobywania wirtualnych trofeów.

The Sony Rewards to świetny program lojalnościowy. Uczestniczenie w nim pozwala zbierać zniżki i punkty za korzystanie z usług PlayStation, wypożyczanie filmów, czy kilka innych rzeczy. Sony wpadło teraz na naprawdę super pomysł i postanowiło wprowadzić znaczącą nowość. Teraz program będzie nagradzać również łowców trofeów i pozwoli im zdobyć specjalnie zniżki do wykorzystania w PS Store.

Call of Duty: WW2 - poznaliśmy listę trofeów

Od teraz The Sony Rewards zacznie przeliczać trofea graczy na punkty, które będzie można wymienić na prawdziwą gotówkę. Za równowartość dziesięciu platyn użytkownik może liczyć na kupon o równowartość $10 do wykorzystania w PS Store.

Przelicznik wygląda w taki sposób i nie obejmuje brązowych pucharów:

  • 100 srebrnych trofeów - 100 punktów
  • 25 złotych trofeów - 250 punktów
  • 10 platynowych trofeów - 1000 punktów

Zasady są proste i liczą się wyłącznie trofea zdobyte od dnia startu inicjatywy. Gracze nie mogą zgarnąć więc pieniędzy za dotychczasowe pucharki. Trzeba również połączyć nasze konto PSN z programem The Sony Rewards, Ten funkcjonuje jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, więc mieszkańcy Europy musza obejść się smakiem. Chcielibyście, aby u nas funkcjonowało coś podobnego?

Źródło: https://www.polygon.com/playstation/2017/11/6/16612402/playstation-trophies-rewards-psn-store-discounts

Tagi: playstation 4 playstation store the sony rewards trofea

Nie przegap