Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.11.2017 19:50
EA Sports UFC 3. Pierwszy zwiastun i data premiery
1235V

EA Sports UFC 3. Pierwszy zwiastun i data premiery

Już w przyszłym roku zagramy w EA Sports UFC 3. Twórcy zapowiedzieli kolejną odsłonę serii i ujawnili pierwszy zwiastun. Mamy też kilka ciekawych informacji, a studio każe się przygotować na rewolucję w dziedzinie animacji postaci.

EA Sports UFC 3 zostało właśnie zapowiedziane. Twarzą gry został popularny mistrz wagi lekkiej - Connor McGregor. Zawodnik zdradził, że to dla niego wielki zaszczyt i nie może się już doczekać aż sam zagra w najnowszą odsłonę serii.

Jakie nowości czekają na nas w EA Sports UFC 3? Twórcy zapowiadają rewolucyjną technologię Real Player Motion, która ma się przełożyć na dużo bardziej realistyczne ruchy postaci. Możemy liczyć na ponad 5000 nowych animacji opracowanych całkowicie od zera. Przełoży się to na świeże podejście do rozgrywki, a użycie każdego ciosu będzie bardziej strategiczne.

EA Sports UFC 3 zaoferuje także rozbudowany tryb dla jednego gracza "G.O.A.T". Po raz pierwszy w historii cyklu nasze wybory będą faktycznie oddziaływać na przebieg kariery. Poza samą walką będziemy mieli wpływ na kilka decyzji, które przełożą się na promocje naszej osoby i pozyskiwanie fanów oraz bardziej dochodowe kontrakty. Poniżej pierwszy zwiastun działający na silniku gry.

EA Sports UFC 3 - oficjalny zwiastun

Tytuł zadebiutuje na rynku w dniu 2 lutego 2018 roku. Zamawiając przedpremierowo edycję Champions możecie liczyć na wcześniejszy dostęp do pełnej wersji gry i zagracie trzy dni przed oficjalną premierą. Potwierdzono też obecność Joanny Jedrzejczyk.

Źródło: http://ea.gamespress.com/link.asp?i=2236&r=57898&r2=36407

Tagi: ea EA Sports UFC 3 playstation 4 wideo

Nie przegap