Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.11.2017 19:17
DriveHub - urządzenie, które pozwoli podłączyć nieobsługiwane kierownice do PS4
2519V

DriveHub - urządzenie, które pozwoli podłączyć nieobsługiwane kierownice do PS4

DriveHub jawi się jako idealne rozwiązanie dla osób, które ubolewają, że ich stare kierownice nie działają z PlayStation 4.

Konsole to w dalszym ciągu dosyć zamknięty system. Przejście na kolejną generację to często zmora dla wszystkich posiadaczy dodatkowych akcesoriów, którzy muszą się liczyć z tym, że ich urządzenia nie będą kompatybilne z nowym sprzętem. Uciążliwe jest to zwłaszcza dla fanów wyścigów posiadających dedykowane i często drogie kierownice.

Gran Turismo Sport - kierownice Fanatec działają już z grą

Z pomocą przychodzi urządzenie DriveHub, które zostało wycenione na  $89.99 i znajduje się w ofercie kanadyjskiego sklepu Collectiveminds. Dzięki temu podłączycie do PlayStation 4 kierownice nie posiadające oficjalnego wsparcia. Nie musicie się bać, że stracicie coś na funkcjonalności. DriveHub wspiera funkcje force feedback i skrzynie biegów. Na liście kompatybilności znajdują się wszystkie popularne kierownice tworzone przez firmy Logitech, Thrustmaster i Fanatec z kilku ostatnich lat. Mało tego. Jeśli jesteście nie tylko fanami Gran Turismo, ale i pogrywać od czasu do czasu w gry z serii Forza, to na pewno ucieszy Was fakt, że DriveHub pozwoli na korzystanie z tej samej kierownicy w przypadku PS4 i Xbox One.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-11-03-this-gadget-fixes-the-video-game-steering-wheel-compatibility-nightmare

Tagi: collectiveminds drivehub kierownice playstation 4