Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.11.2017 17:54
Weź udział w konkursie Sony i wygraj m.in PSVR, PS4 Pro i kilka gier
2088V

Weź udział w konkursie Sony i wygraj m.in PSVR, PS4 Pro i kilka gier

Oddział PlayStation przedstawia prosty konkurs, który pozwoli szczęśliwcom wygrać zestaw PlayStation 4 i PlayStation VR z całą masą przerażających gier.

PlayStation wychodzi z inicjatywą do graczy. W jej ramach możecie zgarnąć naprawdę bogaty zestaw prezentów. Musicie jedynie wykazać się wiedzą, a jeśli zrobicie to wystarczająco szybko to otrzymacie szansę na zostanie świeżym posiadaczem konsoli PlayStation 4 Pro i nie tylko.

Konkurs jest niezwykle prosty, bo wystarczy odpowiedzieć poprawnie na cztery odpowiedzi. Trzy należą do kategorii wielokrotnego wyboru. Jeśli uda nam się poprawnie odpowiedzieć i uzyskamy wystarczająco szybki czas, to będziemy mieli szansę na wygranie następujących nagród:

  • Konsola PlayStation 4 Pro z dyskiem 1TB
  • Gogle PlayStation VR
  • PlayStation Camera
  • Dwa kontrolery PlayStation Move
  • Kupon na pobranie aż 10 gier dla PlayStation VR: Arizona Sunshine, Blood Zombies, Don't Knock Twice, Dying: Reborn, Here They Lie, Paranormal Activity: The Lost Soul. Resident Evil 7, The Brookhaven Experiment, Until Dawn: Rush of blood, Weeping Doll.

Na tej stronie możecie wziąć udział w zabawie. Wystarczy podać adres e-mail i jak najszybciej odpowiedzieć na podane pytania. Konkurs potrwa do 23 listopada i zakończy o godzinie 0:59 czasu polskiego. Życzymy powodzenia!

Źródło: https://competition.eu.playstation.com/halloweenvr/pl_PL

Tagi: konkurs playstation 4 pro playstation vr

Nie przegap