Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.11.2017 18:46
Need for Speed: Payback nadjeżdża z fabularnym zwiastunem premierowym
469V

Need for Speed: Payback nadjeżdża z fabularnym zwiastunem premierowym

Need for Speed: Payback to nie tylko wyścigi, to także filmowa fabuła pełna przerywników. Nowy zwiastun skupia się właśnie na niej i przygotowuje graczy na nadciągającą opowieść.

Need for Speed: Payback zadebiutuje na rynku już naprawdę niedługo. Do premiery został nieco ponad tydzień i gra pojawi się na rynku 10 listopada. Electronic Arts nie marnuje więc czasu i prezentuje zwiastun premierowy, który skupia się na fabularnym aspekcie przygotowywanych wyścigów.

Need for Speed: Payback - z pełną listą samochodów

Need for Speed: Payback zaoferuje największy otwarty świat w historii całego cyklu. Możemy liczyć na mnóstwo kilometrów najróżniejszych bezdroży i różnorodnych lokacji. Nie zabraknie również nieugiętych gliniarzy. Istotną rolę odegra także filmowa kampania fabularna dla jednego gracza. Ta pozwoli wcielić się w trzech bohaterów o odmiennych specjalizacjach.

Need for Speed: Payback - oficjalny zwiastun premierowy

Need for Speed: Payback podobnie jak kilka poprzednich odsłon serii czerpie mocne inspiracje z filmowego cyklu "Szybcy i Wściekli". Tym razem odniesienia są jeszcze mocniej odczuwalne. Oznacza to, ze obok wyścigów możemy liczyć na masę akcji i efekciarskich wybuchów z licznymi filmowymi skryptami.

Źródło: YouTube (Need for Speed)

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Payback playstation 4 wideo

Nie przegap