Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.11.2017 10:59
Okami HD na PS4 - fragmenty rozgrywki i ekskluzywne motywy
345V

Okami HD na PS4 - fragmenty rozgrywki i ekskluzywne motywy

Okami HD pokazało się na nowych zwiastunach prezentujących rozgrywkę odświeżonej gry. Oprócz tego możemy zerknąć też na wyjątkowe motywy dla naszego konta w PlayStation Network.

Okami HD to kolejna wersja jednej z tych nietuzinkowych gier, które zasłynęły za sprawą wyjątkowego mechaniki i oprawy graficznej. To również jedna z tych gier, która mimo świetnych ocen nie sprzedała się zbyt dobrze, co przyczyniło się do zamknięcia studia odpowiedzialnego za stworzenie Okami.

Okami HD na PS4 - zwiastun, galeria i edycja limitowana

W Sieci pojawiły się nowe materiały dotyczące Okami HD. Pierwszy z nich skupia się na ma przybliżeniu ciekawej mechaniki - jednej z wyjątkowych cech gry. Po niedługim czasie od rozpoczęcia zyskujemy moc korzystania z "niebiańskich" pędzli, które mogą wpływać na porę dnia czy stan przyrody. Na poniższym wideo zobaczycie jak wygląda ożywianie wyschniętego drzewa.

Okami HD - fragment rozgrywki

Poniższy materiał to z kolei prezentacja mocy polegającej na odbudowywaniu elementów otoczenia. Czasem na naszej drodze stanie zawalony most i żeby móc przejść dalej, będziemy musieli go naprawić.

Okami HD - drugi fragment rozgrywki

Ponadto, dla zamówień konkretnych edycji i z konkretnych punktów sprzedaży otrzymamy wyjątkowe motywy dla systemu PlayStation 4. Prezentujemy je poniżej.

Okami HD - motyw dla wydania pudełkowego

Okami HD - motyw dla wydania limitowanego

Okami HD - motyw dla kupujących w Amazon Japan

Okami HD - motyw dla kupujących w Geo

W Okami HD na PlayStation 4 zagramy już 12 grudnia.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/okami-hd-new-gameplay-videos-themes.3134/

Tagi: Capcom Okami HD playstation 4 wideo