Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.10.2017 18:13
Bloodborne otrzyma własny komiks
419V

Bloodborne otrzyma własny komiks

Potencjalna zapowiedź drugiej odsłony niesamowicie udanego Bloodborne to zapewne najbardziej wyczekiwana wiadomość niejednego posiadacza PlayStation 4. Fani muszą nadal uzbroić się w cierpliwość, ale w międzyczasie otrzymają możliwość zapoznania się z komiksem.

Bloodborne doczeka się własnego komiksu. Wydawnictwo Titan Comics przedstawiło okładkę nadchodzącego tomu, który pojawi się w lutym 2018 roku. Odpowiadać będą za niego ludzie, którzy autentycznie kochają grę i rozumieją jej fenomen. Dzięki temu komiks ma się cechować podobną atmosferą i klimatem.

Bloodborne w świecie Dark Souls

Bloodborne: The Death of Sleep pozwoli spojrzeć na Yharnam z innej perspektywy. Będzie to komiks na podstawie niezwykle popularnej gry święcącej triumfy na PS4. Komiks zostanie napisany przez Alesa Kota, a za warstwę artystyczną odpowiedzialny będzie Piotr Kowalski. Tak jak w pierwowzorze poznamy losy bezimiennego łowcy, który wyruszy w głąb Yharnam, aby oczyścić miasto z plugawych bestii. 

 

Pisarz zdradza, że jest istnym maniakiem gry i spędził z Bloodborne około 200 godzin. Autor czuje się zaszczycony, że może być częścią tego uniwersum. Podobnie wypowiada się Piotr Kowalski, który ma już na koncie komiks towarzyszący Wolfenstein 2: The New Colossus

Źródło: http://www.gamesradar.com/exclusive-get-your-first-look-at-the-bloodborne-comic-coming-in-february-2018/

Tagi: Bloodborne From Software komiks Sony Computer Entertainment

Nie przegap