Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.10.2017 11:49
Metal Gear Solid V - łatka PS4 Pro już dostępna
602V

Metal Gear Solid V - łatka PS4 Pro już dostępna

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain doczekało się łatki, która wprowadza usprawnienia dla użytkowników PlayStation 4 Pro. Tyczy się to również Ground Zeroes.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to nowy kierunek dla serii, choć jeśli wziąć pod uwagę Peace Walker, to najnowszą odsłonę można potraktować jako rozwinięcie formuły znanej z przenośnej gry. Nie każdemu się to podoba, bo przez zaimplementowanie otwartego świata oberwało się fabule, choć nie powinno to być regułą. Niemniej, jeśli coś się zarzuca piątej odsłonie MGS, to jest to powtarzalność.

Metal Gear - jak mógłby wyglądać remake dwóch pierwszych gier?

Tak czy siak, jakie by Metal Gear Solid V nie było, będzie teraz działać lepiej. Pojawiła się bowiem łatka, która dodaje wsparcie PlayStation 4 Pro. Zajmuje niecałe 200 MB i można ją już teraz pobrać.

Metal Gear Solid V już bez tego działa w 60 klatkach na sekundę, ale ulepszone PS4 ma zapewnić stabilniejszą płynność. Ponadto możemy liczyć na rozdzielczość 4K, ale nawet jeśli nie posiadamy odpowiedniego telewizora, różnice zobaczymy już w jakości 1080p.

Również prolog w postaci Metal Gear Solid V Ground Zeroes doczekał się wsparcia PlayStation 4 Pro. Poniżej znajdziecie fragment rozgrywki z The Phantom Pain. Przypominamy, że gra dostępna jest jeszcze w ramach abonamentu PlayStation Plus, warto więc choćby przypisać ją sobie do swojego konta.

Metal Gear Solid V - fragment rozgrywki

 

Źródło: https://twitter.com/metalgear_en/

Tagi: Kojima Productions Konami metal gear solid v: the phantom pain playstation 4 pro

Nie przegap