Jakub Barwiak Jakub Barwiak 31.10.2017 09:35
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Pojawił się nowy zwiastun
2086V

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Pojawił się nowy zwiastun

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi już niedługo pojawi się w kinach, światowa kampania marketingowa kolejnego epizodu jest już w pełni. Właśnie dostaliśmy japoński zwiastun z kilkoma, nowymi scenami.

Najnowszy zwiastun filmu, przypomina ten który dostaliśmy wcześniej w tym miesiącu. Część scen została przesunięta, w większości jednak otrzymujemy te same ujęcia. Pojawiły się jednak również i nowe sceny, chociażby z C-3PO. Najbardziej gadatliwy droid w galaktyce ma już swoje stare, złote ramię.

Gwiezdne Wojny IX połączą wszystkie trylogie?

Zarówno C-3PO, jak R2-D2 nie mieli zbyt wielkich ról w Przebudzeniu Mocy, być może sytuacja ta odwróci się w Ostatnim Jedi. Warto pamiętać, iż kultowy duet to jedyne postaci, które pojawiały się wszystkich, dotychczasowym filmach aktorskich z uniwersum Star Wars.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi - Nowy zwiastun

Oczekuje się, iż Gwiezdne Wojny Ostatni Jedi zanotuje świetny start w box office. Film ma zarobić ponad 200 milionów dolarów w weekend otwarcia, jednak nie ma on pobić niesamowitego wyniku Przebudzenia Mocy, w którego przypadku zadziałał fakt, iż był to pierwszy gwiezdnowojenny film od wielu lat – nie licząc oczywiście animowanych Wojen Klonów.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi zadebiutuje w kinach już 14-ego grudnia i być może wtedy poznamy odpowiedzi na kilka nurtujących nas pytań. Na koniec zobaczcie również nowy, japoński plakat widowiska.

 

Źródło: http://movieweb.com/star-wars-last-jedi-international-trailer-c3po-rey/

Tagi: Disney Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi lucasfilm star wars: the last jedi Video

Nie przegap