Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.10.2017 17:57
Remake Shadow of the Colossus - data premiery i nowy zwiastun
1048V

Remake Shadow of the Colossus - data premiery i nowy zwiastun

Shadow of the Colossus pojawi się w lutym 2018 roku. Na konferencji Sony dostaliśmy kolejny zwiastun z rozgrywką. Tym razem pokazano nam fragment w lesie, a także walkę z 13. kolosem - Phalanxem.

Shadow of the Colossus to bez dwóch zdań jedna z najlepszych gier w historii tego segmentu rozrywki, a także zdecydowanie absolutny top gier dostępnych na PlayStation 2. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że ten kultowy tytuł doczekał się wpierw remastera na PlayStation 3, a teraz te same studio (Bluepoint) tworzy od zera remake produkcji stworzonej przez Team Ico.

Remake Shadow of the Colossus zadebiutuje na naszym rynku 7 lutego 2018 roku w polskiej wersji (napisy). Co ważne - gra będzie tania. Za wersję cyfrową zapłacić nam przyjdzie 169 złotych (za tyle dostępny jest preorder w PS Store). Pudełkowe wydanie będzie więc 10-20 złotych tańsze, ale to już zależy od sklepu.

Na zwiastunie w którym ponownie pokazano nam samą rozgrywkę, zobaczymy walkę z Phalanxem, który jest 13. kolosem w grze. Gigantyczny, latający wąż (?) jest jednym z kolosów, które staną nam na drodze do ocalenia ukochanej Wandera.

Shadow of the Colossus - zwiastun remake'u wprost z PGW 2017

 

Tagi: bluepoint games pgw 2017 playstation 4 Shadow of the Colossus Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap