Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.10.2017 20:15
Destiny: Klątwa Ozyrysa - zwiastun i data premiery
503V

Destiny: Klątwa Ozyrysa - zwiastun i data premiery

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa, pierwsze fabularne rozszerzenie najnowszej gry Bungie pojawi się już 5. grudnia tego roku. Zobaczcie zwiastun, który pokazał nam deweloper, a także przeczytajcie nowe informacje o DLC.

Ozyrys to dobrze znana fanom Destiny postać. Wykluczony z ostatniego miasta ludzi lata przed wydarzeniami z gry za zagrożenie jakie niosły z sobą jego poglądy. Były nauczyciel Ikory zniknął i do tej pory nikt nie wiedział gdzie przebywa i co robi. Ale wraz z pierwszym dodatkiem fabularnym - Klątwa Ozyrysa - wraca na Merkurym, gdzie swoje armie zbiera rasa Weksów. I to właśnie wokół nich będzie krążyła fabuła dodatku.

Destiny 2 - jaka jest najbliższa przyszłość gry?

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa zabierze nas na Merkurego, odda nam nową lokację patrolową - Nieskończony Las. Dostaniemy także społecznościowa miejscówkę - Latarnię - która dostępna była dla najlepszych graczy w Destiny. Poza tym, standardowo już dla Bungie, pojawią się nowe Szturmy, nowy Najazd, mapy do trybu Tygiel, nowy ekwipunek i misje patrolowe. Do tego oczywiście dojdą wszelakie poprawki w samej grze o czym Bungie już informowało.

Destiny 2 Curse of Osiris - oficjalny zwiastun dodatku

Destiny 2 Klątwa Ozyrysa pojawi się w sprzedaży już 5 grudnia jako dodatek wymagający do działania posiadania gry Destiny 2. Osoby, które skusiły się na przepustkę sezonową otrzymają DLC za darmo.

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 pgw 2017 playstation 4 wideo

Nie przegap