Jakub Barwiak Jakub Barwiak 30.10.2017 15:02
Shazam. Poznaliśmy odtwórcę tytułowej roli
282V

Shazam. Poznaliśmy odtwórcę tytułowej roli

Shazam jest jednym z zapowiedzianych filmów w ramach filmowego uniwersum DC. Poznaliśmy właśnie aktora, który wcieli się w tytułowego bohatera.

Po Aquamanie, zapowiedzianym na grudzień 2018, kolejnym widowiskiem jakim uraczy nas DC ma być Shazam, od momentu zapowiedzi tego filmu nie wiedzieliśmy kto wcieli się w tego właśnie herosa, okazało się, iż ma nim być gwiazda serialu ChuckZachary Levi.

Legion Samobójców 2 - początek zdjęć już wkrótce?

Według The Hollywood Reporter, Levi podpisał już kontrakt na zagranie Shazama. Shazam to dosyć nietypowy bohater, konkretnie jest to młody chłopiec Billy Batson, który może przemienić się się w dorosłego superbohatera, po tym jak wypowie właśnie słowo „Shazam”. Słowo to pochodzi od legendarnych postaci, od których bohater bierze swoje moce (Salomon, Hercules, Atlas, Achilles i Merkury). Warto wspomnieć, iż wcześniej z rolą tą łączono m.in. Johna Cenę, Dereka Thelera, Zane’a Holtza, Billy’ego Magnussena i Jake’a McDormana.

Shazam nie będzie pierwszą styczną Leviego z kinem komiksowym. Aktor zaznaczył swoją obecność w ramach konkurencyjnego MCU, gdzie wcielał się w Fandrala w dwóch częściach Thora, w tym najnowszym Thor: Ragnarok. Zachary Levi, najbardziej znany jest jednak ze swojej roli Chucka Bartowskiego, w serialu NBCChuck. Ponadto wystąpił on chociażby w filmach takich jak Zaplątani, oraz Alvin i Wiewiórki 2,

Początek produkcji nowego filmu DC został zaplanowany na luty 2018 roku, oficjalna data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale spekuluje się o kwietniu 2019 roku.

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/1718689/shazam-has-cast-its-main-hero

Tagi: DC shazam warner bros zachary levi

Nie przegap