Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.10.2017 15:12
Seagate wprowadza do sprzedaży dedykowany dysk 4TB dla PS4
3859V

Seagate wprowadza do sprzedaży dedykowany dysk 4TB dla PS4

Seagate to wiodący producent dysków twardych, który postanowił wypuścić serię dedykowanych dysków zewnętrznych dla Xboksa One i PS4. Do tej pory dostępna była jedynie wersja 2TB, ale od kilku dni możecie kupić już wersję 4TB.

Seagate Game Drive jest specjalną wersją dysku zewnętrznego, brandowanego specjalnie pod PS4, co objawia się przede wszystkim niebieską kolorystyką. Wcześniej dostępny jedynie w wersji 2TB, od paru dni dostępny jest także w wersji 4 TB, co powinno wystarczyć absolutnie każdemu, kto gra na konsoli.

Dysk waży 135 gramów i posiada złącze USB 3.0, dzięki czemu możemy bez problemów korzystać z niego na naszej konsoli jako zewnętrzny nośnik danych. Niestety, producent nie udostępnił informacji o prędkości obrotowej, ale mamy do czynienia prawdopodobnie z dyskiem posiadającym 5400 RPM. Ważne jest również to, że dysk nie wymaga zewnętrznego zasilania.

Cena dysku ustalona została na poziomie 599 złotych sugerowanej ceny detalicznej. Seagate Game Drive jest już dostępny w największych sklepach z elektroniką.

Seagate Game Drive 4 TB

 

Tagi: playstation 4 Seagate

Nie przegap