Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.10.2017 10:26
Fantastyczne zwięrzęta trafią na PlayStation VR
641V

Fantastyczne zwięrzęta trafią na PlayStation VR

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to najnowszy film osadzony w uniwersum Harry'ego Pottera. Okazuje się, że wytwórnia filmowa szykuje doświadczenie na PlayStation VR.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to udany film cieszący się dużą popularnością. Nie trzeba było śledzić wiadomości ze świata dotyczących filmu, bo każdy kto obejrzał go w kinie widział, że szykuje się kontynuacja. Prace nad nią zostały już rozpoczęte, znamy więc obsadę i ogólny zarys fabuły.

Fantastyczne zwierzęta 2. Rozpoczęto produkcję, znamy obsadę i opis fabuły

Wychodzi na to, że to nie koniec nowości w uniwersum Harry'ego Pottera. W niemieckim systemie oceniania kategorii wiekowej pojawiła się pozycja o nazwie Phantastische Tierwesen, co tłumaczy się na Fantastyczne Zwierzęta.

Powyżej widnieje jedynie PC, ale na PlayStation 4 gra również się pojawi. Wskazuje na to poniższy zwiastun, gdzie obok innych pozycji mających pojawić się na PlayStation VR, można zobaczyć też fragment Fantastycznych Zwierząt i jak je znaleźć. Znajdziecie go w 1:18 minucie filmu. Premiera miałaby nastąpić jeszcze w tym roku.

Nadchodzące premiery na PlayStation VR

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/fantastic-beasts-ps4-pc-rated-germany

Tagi:

Nie przegap