Jakub Barwiak Jakub Barwiak 26.10.2017 10:24
Nowy Terminator ma sięgać do korzeni serii
311V

Nowy Terminator ma sięgać do korzeni serii

Jak już wiecie, dostaniemy kolejną część Terminatora, powróci w niej kultowy T-800. O filmie i swojej postaci kilka słów powiedział Arnold Schwarzenegger.

James Cameron i Tim Miller ogłosili wcześniej, iż nowy Terminator zignoruje wydarzenia, które miały miejsce po drugiej części. Według Schwarzeneggera, po prostu odejdą dalej od linii czasowej, która utworzyła się w trzecim Terminatorze. 

Początek zdjęć do nowego Terminatora już niedługo

Sądzę, że James Cameron i Tim Miller wpadli na pomysł, w którym mogą kontynuować historię z T-800, jednak zrobić zupełnie nowy film. W tej chwili, biorą kilka podstawowych postaci, tak jak bohaterka Lindy Hamilton i mój i po prostu zostawiają całą resztę. Odchodzą od tych wszystkich zasad linii czasu i innych postaci.

Nadchodzący film będzie więc bezpośrednim sequelem Terminatora 2, który jest wciąż najbardziej dochodowym filmem w całej serii. Schwarzenegger zdradził również co jego zdaniem czyni postać T-800 interesującą.

Sądzę, że T-800 jest naprawdę interesującą postacią. Jest maszyną, może siać zniszczenie, robić rzeczy, których człowiek nie jest w stanie robić, jednak w tym samym czasie, gdy pojawia się nowa technologia, nagle staje się wrażliwy i to czyni go to jeszcze bardziej interesującym.

Zdjęcia do Terminatora 6 (brak jeszcze oficjalnego tytułu), mają podobno rozpocząć się w marcu. Wytwórnia Paramount ustaliła datę premiery swojego filmu na 26-ego lipca 2019 roku, a więc w samym środku gorącego sezonu letniego. Wszystkie dotychczasowe wypowiedzi wskazują na to, iż mamy otrzymać film bliższy dwóm pierwszym częściom, w reżyserii Jamesa Camerona. Jeśli nowy Terminator odniesie sukces, może stać się początkiem nowej trylogii.

Źródło: http://movieweb.com/terminator-6-how-story-will-work-arnold-schwarzenegger/

Tagi: Arnold Schwarzenegger paramount pictures terminator 6

Nie przegap