Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.10.2017 19:18
Mini-Mech Mayhem. Walki robotów nadciągają na PS VR
236V

Mini-Mech Mayhem. Walki robotów nadciągają na PS VR

Małe roboty i wielka rozróba. Pełne pomysłów Futurlab zapowiedziało, że w przyszłym roku zagramy w ich nową grę o tytule Mini-Mech Mayhem.

Mini-Mech Mayhem to kolejny projekt niezależnej ekipy z Futurlab. Twórcy docenionej serii Velocity wydali w ostatnim czasie całkiem udane Tiny Trax przeznaczone dla PS VR. Studio nie rezygnuje ze wspierania wirtualnej rzeczywistości i ich nowa gra będzie tytułem ekskluzywnym dla gogli wirtualnej rzeczywistości.

Nasza recenzja Tiny Trax

Pamiętacie serial animowany Medabots? Mini-Mech Mayhem w założeniu ma być czymś podobnym. Gracz wcieli się w trenera, który będzie wystawiał do walki niewielkie roboty. Istotną rolę odegra więź użytkownika z jego małym pomocnikiem. Ten odniesie zwycięstwo tylko dzięki naszym rozkazom i obranej taktyce. Na razie nie znamy więcej szczegółów i czy tytuł zaoferuje coś poza walką. Twórcy zarzekają się, że najważniejsza jest dla nich kreatywność, więc możemy oczekiwać pomysłowej produkcji. Gra pojawi się na rynku w 2018 roku i będzie dostępna wyłącznie na PS VR.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/24/tiny-traxs-futurlab-announces-ps-vr-robot-battler-game-mini-mech-mayhem-out-2018/

Tagi: futurlab Mini-Mech Mayhem playstation 4 playstation vr

Nie przegap