Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.10.2017 12:54
Planet of the Apes: Last Frontier - pierwsze 17 minut
826V

Planet of the Apes: Last Frontier - pierwsze 17 minut

Planet of the Apes: Last Frontier wygląda jak prawdziwie interaktywny film, w którym widz może podejmować kolejne wybory. W Sieci pojawiło się 17-minutowe wideo prezentujące początek produkcji.

Planet of the Apes: Last Frontier to gra należąca oczywiście do uniwersum Planety Małp. Sama w sobie poszerzy je o kilka wątków i przedstawi wydarzenia z okresu pomiędzy drugą, a trzecią odsłoną filmowej serii. Jeśli jednak braki w rozgrywce doskwierały Wam w przypadku gier od Telltale czy grach pokroju Until Dawn lub Heavy Rain, trzeba Wam wiedzieć, że tutaj nie będzie ani trochę rozgrywki.

Planet of the Apes: Last Frontier - nowy zwiastun przedstawiający kolejną małpę

Już wcześniej było wiadomo, że Planet of the Apes: Last Frontier to coś w rodzaju interaktywnego filmu, aniżeli pełnoprawna gra. W międzyczasie dowiedzieliśmy się, że przy produkcji wykorzystano część technologii użytych podczas kręcenia ostatniego filmu oraz, że seans z grą trwać ma około 3 godzin. Tymczasem możemy zerknąć na pierwsze 17 minut.

Planet of the Apes: Last Frontier - pierwsze 17 minut

Nie wiadomo kiedy pojawi się Planet of the Apes: Last Frontier, ale ma to nastąpić jeszcze w tym roku. Można przypuszczać, że skoro twórcy w pełni skupią się na podejmowaniu wyborów i kształtowaniu w ten sposób opowieści, będzie to przełom w świecie gier.

Tagi: Imaginati Studios Planet of the Apes: Last Frontier playstation 4 wideo

Nie przegap