Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.10.2017 11:54
Star Wars Battlefront 2 - oto polski głos księżniczki Lei
332V

Star Wars Battlefront 2 - oto polski głos księżniczki Lei

Star Wars Battlefront 2 będzie w pełni zlokalizowane. Ostatnim razem poznaliśmy polski głos Dartha Vadera - w tej roli Mirosław Zbrojewicz, a teraz pora na rolę księżniczki Lei Organy.

Star Wars Battlefront 2 wyląduje na półkach sklepowych za niecały miesiąc. W międzyczasie poznajemy kolejne szczegóły. Dowiedzieliśmy się między innymi, że twórcy zamierzają odpowiednio zbalansować system mikropłatności, aby nie uprzykrzał życia graczom niechcącym wydawać dodatkowej kasy. Oprócz tego poznaliśmy też długość kampanii fabularnej, która - jak można było się spodziewać - długa nie będzie. Swoje 5 minut miał też Mirosław Zbrojewicz, który okazał się głosem Dartha Vadera w polskiej wersji językowej.

Star Wars Battlefront 2 - oto polski głos Dartha Vadera

Teraz przychodzi czas na polski głos księżniczki Lei Organy w Star Wars Battlefront 2. W tej roli wystąpi Anna Dereszowska, która swoje umiejętności prezentuje na poniższym materiale wideo. Aktorkę możecie kojarzyć choćby z filmu "Lejdis" czy "Pitbull: Niebezpieczne kobiety".

Star Wars Battlefront 2 - Anna Dereszowska jako Leia Organa

Star Wars Battlefront 2 ma pojawić się 17 listopada. Wychodzi na to, że mimo, iż nad trybem fabularnym czuwa osobny zespół deweloperski w postaci Motive, nie będzie na tak wysokim poziomie, aby można było skusić się na zakup ze względu na samą fabułę. Według słów twórców ukończenie jej zajmie od 5 do 8 godzin. Trzonem rozgrywki pozostają starcia sieciowe, a z kolei balans tychże zagrożony jest przez mikropłatności, o czym wyszło na jaw podczas otwartych testów beta. Twórcy obiecują jednak lepszy balans i czym im się to udało, dowiemy się najwcześniej kilka dni przed premierą.

Tagi: anna dereszowska Digital Illusions CE Electronic Arts leia organa playstation 4 star wars battlefront 2

Nie przegap