Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.10.2017 02:11
Wolfenstein 2: The New Colossus w 1440p na PS4 Pro
1311V

Wolfenstein 2: The New Colossus w 1440p na PS4 Pro

Wolfenstein 2: The New Colossus nie podzieli losu pozostałych gier Bethesdy, które w dniu premiery nie oferowały żadnego wsparcia dla PS4 Pro. Gra Machine Games skorzysta z dodatkowej mocy konsoli.

Wolfenstein 2: The New Colossus, które debiutuje już 27 października skorzysta z dodatkowej mocy oferowanej przez PlayStation 4 Pro. Bethesda na swoim oficjalnym blogu ujawniła, że gra Machine Games na Prosiaku działać będzie w 1440p i 60 klatkach na sekundę. Wyższa rozdzielczość, która będzie downsamplowana w przypadku ekranów 1080p pozwoli na uzyskanie jeszcze wyraźniejszego i pozbawionego poszarpanych krawędzi obrazu.

Wolfenstein 2 - dlaczego nie będzie trybu multi?

Wolfenstein 2: The New Colossus doczeka się premierowej łatki w której poprawione zostanie sporo błędów oraz ustabilizuje się płynność gry. Niestety, nie sprecyzowano dokładnie na jakie możemy liczyć poprawki w premierowej łatce, która zajmować ma około 5 GB na konsolach.

Jeśli złożyliście zamówienie przedpremierowe na Wolfenstein 2: The New Colossus w PS Store, to możecie już pobrać klienta gry na dyski waszych konsol i czekać, aż gra zostanie odblokowana 27 października. Razem z preorderem pobierze się pierwszy dodatek - Kroniki wolności: Odcinek zerowy - w którego będziemy mogli jednak zagrać dopiero 7 listopada. DLC opowie nam o losach potężnych amerykańskich bohaterów: Josephie Stallionie, Jessice Valiant i Geraldzie Wilkinsie, walczących z okupancką tyranią o wolność Amerykańskich Terytoriów.

Wolfenstein 2: The New Colossus  - zwiastun premierowy

 

Źródło: https://bethesda.net/en/article/6CO5i9jTEW8yO2OukYIUMM/wolfenstein-ii-the-new-colossus-launch-details

Tagi: Bethesda machine games playstation 4 playstation 4 pro Wolfenstein 2: The New Colossus

Nie przegap