Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.10.2017 20:30
Street Fighter V. Bonusowe kostiumy i ankieta na najlepszą postać z serii
273V

Street Fighter V. Bonusowe kostiumy i ankieta na najlepszą postać z serii

Street Fighter V: Arcade Edition to kolejna próba podbicia rynku, którą Capcom rozpocznie w 2018 roku. Fani dostają też wyjątkową okazję, aby wyłonić najlepszą postać w historii całego cyklu.

Street Fighter V: Arcade Edition pojawi się na rynku w dniu 16 stycznia. Będzie to reedycja gry, która ma zniwelować największe bolączki tytułu i zapewnić drugie życie dla tej bijatyki. Posiadacze standardowej wersji otrzymają wszystkie nowości dotyczące rozgrywki w formie darmowej aktualizacji, więc nie zostaną w żaden sposób poszkodowani.

Street Fighter V z nowymi kostiumami dla trzech postaci

Street Fighter V: Arcade Edition wprowadzi do gry rozbudowany tryb Arcade dla jednego gracza i bogatą galerię z ciekawostkami. Otrzymamy też wariant zabawy o nazwie Extra Battles, odświeżony interfejs, przemodelowany balans rozgrywki i nowe ataki specjalne. Capcom szykuje też wyjątkowe kostiumy, które mają zachęcić do składania zamówień przedpremierowych.

Klasyczne skórki otrzymają: Alex, Ibuki, Juri, Karin, Akuma i Kolin.

Dodatkowo strojami z okazji 30. lecia ozdobieni zostaną również: Guile, Karin, M. Bison, Ibuki.

Od 23 października do 5 listopada trwa również specjalne głosowanie. Capcom zorganizowało ankietę, która ma wyłonić najlepszą i najbardziej popularną postać w historii całego cyklu. Zabawa dotyczy nawet zawodników z niesławnego Street Fighter EX stworzonych przez studio Arika.

Jeśli jesteście fanami to koniecznie oddajcie swój głos, bo bardzo możliwe, że najpopularniejsze głosy zostaną wysłuchane i Capcom weźmie je pod uwagę przy tworzeniu DLC do Street Fighter V. Swoje typy możecie zgłaszać poniżej - wygrać może tylko jeden! Kogo wspomoże Wasz głos?

Źródło: Twitter (Street Fighter)

Tagi: Capcom kostiumy playstation 4 Street Fighter V: Arcade Edition wideo