Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.10.2017 18:23
Max: The Curse of Brotherhood trafi na PS4 w listopadzie
335V

Max: The Curse of Brotherhood trafi na PS4 w listopadzie

Max: The Curse of Brotherhood było do tej pory dostępne jedynie na konsolach z rodziny Xbox i komputerach PC. Po latach gra trafi również do użytkowników PlayStation 4. Dzisiaj poznaliśmy dokładną datę premiery i otrzymaliśmy nowy zwiastun.

Max: The Curse of Brotherhood zaczynało jako gra mobilna, gdzie gracz musiał rysować elementy planszy, aby pomóc bohaterowi w nawigacji. Pomysł chwycił i pozwolił twórcom na rozwinięcie swojej idei. W ten sposób powołano do życia znacznie bardziej rozbudowaną i zbudowaną od zera wersję pod konsolę.

Max: The Curse of Brotherhood pojawi się na PS4

Max: The Curse of Brotherhood to kolorowa i klasyczna platformówka. Podczas zabawy możemy liczyć na wyjątkowe wyzwanie za sprawą unikalnych zagadek. Te skupią się na manipulowaniu prawami fizyki oraz wykorzystywaniu magicznego markera. Dodajcie do tego baśniową atmosferę, a otrzymacie idealny tytuł dla całej rodziny.

Max: The Curse of Brotherhood - zwiastun z rozgrywką

Max: The Curse of Brotherhood otrzymało datę premiery. Gra w końcu zasili bibliotekę PlayStation 4 i pojawi się na rynku w dniu 10 listopada. Jeśli tęsknicie za czasami, gdy na konsolach królowały pomysłowe i wciągające platformówki, to powinniście mieć ten tytuł koniecznie na oku.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/24/colourful-puzzle-platformer-max-the-curse-of-brotherhood-comes-to-ps4-next-month/#sf124816420

Tagi: Flashbulb Games max: the curse of brotherhood playstation 4 wideo Wired Productions

Nie przegap