Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.10.2017 18:04
Assassin's Creed Origins z serią gadżetów w PlayStation Gear
630V

Assassin's Creed Origins z serią gadżetów w PlayStation Gear

Assassin's Creed Origins to coś więcej niż sama gra. Fani mogą liczyć na figurki, ubrania, a nawet torby inspirowane przygodami Bayeka. Od dzisiaj oferta dostępnych przedmiotów została poszerzona o kolejne rzeczy.

Assassin's Creed Origins trafiło do oferty PlayStation Gear w formie całej linii licencjonowanych gadżetów. Od dzisiaj w sklepie znajdziecie specjalne upominki i przedmioty nawiązujące do najnowszej odsłony najpopularniejsze serii Ubisoft.

Assassin's Creed Origins - figurki i gadżety z gry na zwiastunie

Ubisoft nie oszczędza pieniędzy jeśli chodzi o reklamowanie Assassin's Creed Origins. Firma pokłada wielkie nadzieje w tegorocznym powrocie serii. Fani poza samą grą mogą liczyć na całą linię produktów towarzyszących premierze tytułu. Jeśli macie zbędne £69.99 to możecie przeznaczyć je na szczegółowo wykonaną figurkę Bayeka. Mierzy ona 32 cm i sprawdzi się pięknie jako element dekoracyjny kolekcji niejednego fana.

Assassin's Creed Origins doczekało się również stylowej torby ze złotymi akcentami. Elegancka czerń ozdobiona jest logiem serii. Można ją również nosić w formie plecaka.

Koneserzy malunków powinni zainteresować się specjalnymi obrazami w twardej oprawie. Uwieczniono na nich wizerunek głównego bohatera oraz moment wchodzenia do piramidy.

W szerokiej ofercie znajdziecie również tematyczne ubrania w formie bluz, koszulek i czapek. Obecne są również breloczki oraz kubki z nadrukiem.

Assassin's Creed Origins zadebiutuje na rynku w dniu 27 października. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun premierowy.

Assassin's Creed Origins - zwiastun premierowy

Źródło: http://www.pssite.com/news/59079/assassin-s-creed-origins-figurki-i-gadzety-z-gry-otrzymaly-zwiastun.html

Tagi: assassin's creed origins gadżety playstation 4 playstation gear Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap